Poznaj naszą przychodnię

Okulistyka

Zadzwoń,
zarejestruj się

Numer telefonu
94 35 471 42

Lekarze

Hagi Ablouei

specjalista chorób oczu - chirurg okulistyczny

lek. specjalista - absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 1997 r. Specjalizację z okulistyki ukończył w Łódzkim UM przy Szpitalu im. N. Barlickiego PSK nr 1 ul. Kopcińskiego 22 w Łodzi w latach 1998 - 2004 r.
Aktualnie dr Hagi Ablouei jest kierownikiem Wojskowej Specjalistycznej Poradni Lekarskiej w Świnoujściu, gdzie mieszka i pracuje. Jest chirugiem okulistycznym (laserotrapia YAG i SLT, plastyka powieki górnej i dolnej). Dobór i aplikacji okularów i soczewek kontaktowych.

Oferta:

Gabinet oferuje wszechstronną usługę okulistyczną – od profilaktyki schorzeń okulistycznych i wad wzroku poprzez kompleksową diagnostykę.

Usługa obejmuje leczenie zarówno dzieci jak i dorosłych.

lek. specjalista Hagi Ablouei – absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 1997 r. Specjalizację z okulistyki ukończył w Łódzkim UM przy Szpitalu im. N. Barlickiego PSK nr 1 ul. Kopcińskiego 22 w Łodzi w latach 1998 – 2004 r.

Aktualnie dr Hagi Ablouei jest kierownikiem Wojskowej Specjalistycznej Poradni Lekarskiej w Świnoujściu, gdzie mieszka i pracuje. Jest chirugiem okulistycznym, ( laserotrapia YAG i SLT, plastyka powieki górnej i dolnej ). Dobór i aplikacji okularów i soczewek kontaktowych.


Blefaroplastyka – plastyka powiek w CM World Medica w Kołobrzegu.

– to zabieg, który poprzez korektę ilości skóry oraz przywrócenie właściwego napięcia strukturom powięziowym przywraca młodzieńczy i zdrowy wygląd okolic oczu, jak również właściwy kontur oraz kształt powiek.

Tym samym dzięki precyzyjnej interwencji chirurgicznej korygujemy defekty spowodowane nadmiarem skóry oraz wiotkością tkanek, które są odpowiedzialne za stary i zmęczony wygląd oczu oraz tzw. worki pod oczami.

Oczy są zwierciadłem duszy. Oczy szeroko otwarte, wypoczęta i jędrna skóra powiek świadczą o zdrowiu, atrakcyjności i witalności.

Opadające powieki górne to problem powstający w związku ze zwiotczeniem skóry powiek i opadaniem tkanek czoła i brwi.

Wielu pacjentów z powodu opadania powiek górnych poza defektem estetycznym fałdu powieki górnej, odczuwa zmęczenie oczu, ciężkość powiek i bóle głowy, a przede wszystkim ograniczenie pola widzenia.

Blefaroplastyka powiek górnych lub dolnych stanowi jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów operacyjnych w obrębie twarzy.

Operacja plastyczna powiek górnych polega na nacięciu skóry powiek w naturalnym fałdzie – załamaniu powieki górnej. Następnie wycinamy nadmiar wiotkiej skóry w postaci odpowiednio ukształtowanego paska skóry i mięśnia okrężnego oka, co znacznie pogłębia strop powieki górnej, odmładzając oko. Odsłonięty mięsień jest obkurczany laserem lub radioskalpelem. W sytuacjach tego wymagających chirurg usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej okołogałkowej uwypuklającej się przez wiotką przegrodę oczodołową – tzw. przepukliny tłuszczowe. Rana zamykana jest warstwowo bardzo cienkimi szwami, a blizna jest praktycznie niezauważalna.