Poznaj naszą przychodnię

Chirurgia naczyniowa

Phasellus est quam, volutpat sed laoreet vel, mattis sit amet lacus. Etiam velit ex, ultrices elementum lectus eget, aliquam dignissim nisi. Donec dignissim ante eu ligula volutpat varius. Vestibulum sollicitudin egestas consectetur.

Integer et lobortis velit. Integer elementum lorem metus, eget vulputate lorem cursus nec. Mauris gravida magna id ornare interdum. Morbi pellentesque, nibh nec faucibus aliquam, arcu sem imperdiet urna, nec faucibus lacus massa et nibh. Fusce ac arcu ornare, sollicitudin ligula at, euismod dui. Donec rhoncus ut metus luctus sodales.

Zadzwoń,
zarejestruj się

Numer telefonu
94 35 471 42

lek specjalista chirurgii naczyniowej i ogólnej – Krzysztof Szubartowski

Absolwent wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie w roku 2004. W latach 2006 – 2012 pracował w Oddziale Chirurgii Ogólnej z pododdziałem Chirurgii Onkologicznej i Naczyniowej w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie gdzie rozpoczął specjalizację z Chirurgii Ogólnej. Tytuł specjalisty uzyskał w 2013 r. Od 2016 r. pracował w Oddziale Chirurgii Naczyniowej gdzie rozpoczął drugą specjalizację i w 2021 r. uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie Chirurgii Naczyniowej.

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej.

Certyfikaty: badania dopplerowskie układu naczyniowego, laserowe leczenie żylaków kończyny dolnej.

Konsultacje angiochirurgiczne z badaniem doppler kończyn dolnych.

Skleroterapia

Nieinwazyjna metoda leczenia niewydolności żylnej ( żylaków, „pajączków” i poszerzonych naczyń) poprzez podawanie leków za pomocą iniekcji. Po zabiegu pacjent nie jest unieruchomiony, zalecany jest spacer. Konieczne jest noszenie uciskowych pończoch dostępnych w Centrum Medycznym.

Metoda Barrona

Metoda Barrona to nowość w leczeniu hemoroidów, to bezinwazyjna, skuteczna metoda polegająca na zakładaniu gumowych podwiązek na podstawę guzka za pomocą specjalnego przyrządu – ligatora, na którym założone są podwiązki. Po wyborze guzka przeznaczonego do podwiązania wciąga się błonę śluzową do cylindra, a następnie zsuwa się podwiązki na szypułę guzka. Podwiązka powoduje niedokrwienie i martwicę, co prowadzi do zwłóknienia guzka.