Poznaj nasze centrum medyczne

Każdy, kto odwiedzi Centrum, poczuje wyjątkowość tego miejsca.

CM World Medica w Kołobrzegu to prywatne Centrum które powstało w 2013 roku z inicjatywy dr n.med. Piotra Kłosa. Doktor stworzył miejsce wyjątkowe, którego brakowało na mapie Kołobrzegu. Jest to miejsce dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów i technologii medycznych na najwyższym, światowym poziomie.

W 2019 roku Centrum rozszerzyło swoją działalność o chirurgię jednego dnia z w pełni wyposażoną salą zabiegową i salą łóżkową..

Szkolenia

Najnowsze technologie

Doświadczony zespół

Wyjątkowe miejsce

Cenimy

Nowoczesność

Jesteśmy jedna z najlepiej wyposażonych placówek medycyny estetycznej w województwie zachodniopomorskim. Dysponujemy najnowszymi technologiami laserowymi i certyfikowanymi preparatami medycznymi.

CM World Medica w Kołobrzegu jest prekursorem w stosowaniu innowacyjnych metod leczenia oraz pielęgnacji skóry i twarzy. Koncentrujemy się na holistycznej, długoterminowej i nieinwazyjnej koncepcji dbania o siebie.

Doświadczeni

Lekarze

Nasz zespół lekarzy to najlepsi specjaliści, którzy w swojej pracy łączą pasję z wiedzą, dbając aby Pacjenci mieli dostęp do najwyższej jakości usług. Piękno jest w każdym z nas, my wydobywamy z niego to co czas ukrył.

Medycyna

Estetyczna

Najlepszym sposobem zaplanowania zabiegów estetycznych jest konsultacja z lekarzem, podczas której masz możliwość dokładnej analizy mocnych i słabych stron i dopasowania rozwiązań optymalnych do Twoich potrzeb. Podczas takiej wizyty lekarz odpowie na wszystkie nurtujące pytania.

Po zabiegu każdy Pacjent otrzyma „Paszport do Piękna”, w którym zawarte zostaną wszystkie informacje o zabiegu, o użytym preparacie oraz zalecenia pozabiegowe.