Poznaj naszą przychodnię

Kosmetologia

Zadzwoń,
zarejestruj się

Numer telefonu
94 35 471 42

Lekarze

Jagoda Markwant

kosmetolog
terapeuta SPA
pedagog

N O W O Ś Ć ‼️

BTL EMBODY – ZBUDUJ SWOJE MIĘŚNIE

BTL EMBODY TO PROFESJONALNE URZĄDZENIE DO NIEINWAZYJNEGO LIFTINGU I MODELOWANIA SYLWETKI w tym pośladków i brzucha.
Podczas trwającego pół godziny zabiegu (leżysz sobie wygodnie) wywołuje ponad 20 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów mięśni. Tej ilości brzuszków czy przysiadów nie da się samodzielnie wykonać w takim czasie! Co więcej – skurcze mięśni są tu supramaksymalne czyli mają większą moc i częstotliwość niż te podczas zwykłego treningu.
W EMBODY jest to możliwe dzięki HIFEM – zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności. To dzięki niej organizm aktywuje wzrost włókien kurczliwych, tworzenie nowych białek i rozrost włókien mięśniowych. Efekty? Mięśnie są większe, lepiej napięte i bardziej widoczne. Mówiąc krótko: trening mięśni energią HIFEM jest bardziej skuteczny niż każdy inny naturalny wysiłek fizyczny. Niezwykłą zaletą zabiegów EMBODY jest możliwość stosowania ich jako elementu rehabilitacji po kontuzjach czy urazach. Sesje z tym urządzeniem doskonale wzmacniają mięśnie i stymulują ich regenerację. To także propozycja dla osób, które nie lubią ćwiczyć często – zwyczajne treningi można przeplatać z tymi „leniwymi” osiągając bardzo dobre efekty.
JAK BTL EMBODY BUDUJE MIĘŚNIE?
W trakcie jednego zabiegu energia HIFEM wywołu­je ponad 20 tysięcy niezwykle intensywnych skur­czów mięśni, a dokładnie skurczów supramaksy­malnych . Gdy podasz tę rekordową liczbę swoim klientom, zrozumieją, że sami nie są w stanie wyko­nać takiego treningu w pół godziny.
JAK TO WPŁYWA NA MIĘŚNIE?
Tkanka mięśniowa musi przystosować się do tak ekstremalnego treningu. Dlatego wytwarza nowe włókna mięśniowe, zwiększa gęstość i objętość mięśni. To powoduje, że mięśnie są większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

ENDERMOLOGIA Alliance to najnowszej generacji urządzenie do zabiegów endermologie® francuskiej firmy LPG Systems. Endermologia LPG to w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

ENDERMOLOGIA CIAŁO – Płaski brzuch, smukłe uda I jędrne pośladki!

Endermologia to jeden z najskuteczniejszych zabiegów stosowanych w celu redukcji obwodów I wygładzenia skór. Poza tym

 •  działania antycellulitowego i wyszczuplającego,
 •  wygładzenia skóry,
 •  modelowania i kształtowania sylwetki,
 •  ujędrnienia skóry po odchudzaniu/po ciąży
 •  terapii przeciwobrzękowej,
 •  poprawy krążenia krwi i limfy,
 •  eliminacji toksyn z organizmu,
 •  rozluźniania napiętych mięśni.

Endermologia to masaż podciśnieniowy.  Do zabiegu ubiera się specjalny kostium, który zabezpiecza skórę przed intensywnym działaniem urządzenia. Głowica wytwarza podciśnienie, które zasysa fałd skóry, a następnie rozmasuje go zainstalowanymi w środku rolkami. W jednym czasie oddziałujemy na skórę oraz tkanki podskórne.

Dla osiągnięcia spektakularnych efektów zalecana jest seria 10–15 zabiegów z częstotliwością 2–3 sesje tygodniowo (w dalszym etapie 1–2 zabiegi tygodniowo). Zabieg jest nie tylko jako bezbolesny, ale wręcz przyjemny i relaksacyjny.

Rezultaty zależne są od indywidualnych uwarunkowań genetycznych, a także od stylu życia, diety i stopnia aktywności fizycznej.


PRZECIWWSKAZANIA

 • Nowotwór 
 • Przyjmowanie leków rozrzedzających krew
 • Zakażenie, wysypka skórna,
 • Opryszczka

MESOESTETIC  -AGE ELEMENT-

Firma Mesoestetic opracowała profesjonalny system przeciwstarzeniowy najnowszej generacji, który został zainspirowany najbardziej zaawansowaną technologią medyczno-kosmetyczną – meso epigen system – to kompleks przeciwstarzeniowy o udowodnionym działaniu epigenetycznym.

Najnowszy zabieg Age element® to całkowicie spersonalizowana terapia, która w połączeniu z intensywnym manualnym masażem efektywnie koryguje widoczne oznaki starzenia zapewniając jędrniejszą, bardziej świetlistą i widocznie młodszą skórę.


DIVES MED to nowy wymiar wyrobów medycznych i kosmetycznych stworzony do walki o zdrową i piękną skórę.

POLIFILL

Iniekcyjny żel polinukleotydowy skonstruowany do głębokiej redermalizacji (przebudowy) i rekonstrukcji struktury skóry. Stymulator tkankowy stanowi analog fizjologicznego DNA komórek skóry i stosowany jest do intensywnej odbudowy tkanek uszkodzonych przez czynniki zewnętrzne oraz zmienionych przez starzenie chronologiczne lub posłoneczne. Zawarte w produkcie polinukleotydy to kwasy nukleinowe utworzone przez wysokooczyszczone fragmenty nukleotydowe DNA i RNA, będące 100% analogiem ludzkiego kwasu deoksyrybonukleinowego. Ich zastosowanie pozwala na naprawę uszkodzonej matrycy DNA komórek, przyspieszenie metabolizmu i proliferacji komórek oraz intensyfikację replikacji i odnowy komórek skóry. Działanie te koryguje zmiany skórne związane z wiekiem, przyspiesza i skutecznie wpływa na regenerację skóry, syntezę białek podporowych skóry, odtwarzanie endogennego kwasu hialuronowego oraz zwiększenie poziomu nawilżenia i wypełnienia tkanek.

Synergia mechanizmów działania i trójwymiarowa stymulacja na poziomie komórkowym zapewnia doskonałą regenerację i komplementarne rozwiązanie do walki z oznakami starzenia się skóry. Wykorzystanie rybich polinukleotydów o największym powinowactwie i biokompatybilności z ludzkimi komórkami skóry, gwarantuje doskonałą tolerancję i najwyższą skuteczność terapii Polifill Strong.

WSKAZANIA
• skóra wiotka z postępującym starzeniem
• fotostarzenie i starzenie egzogenne
• zmarszczki mimiczne i statyczne
• atrofia i elastoza skórna
• utrata jędrności i napięcia skóry
• skóra sucha i odwodniona
• regeneracja skóry i stymulacja odnowy komórkowej
• prewencja przeciwstarzeniowa

LIPOSHOOCK+

LipoShoock+ to koncentrat najsilniejszych substancji lipolitycznych do niwelowania nadmiernej tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki.
Powoduje enzymatyczną apoptozę adipocytów oraz uszkodzenie błon komórkowych, prowadząc do skutecznej redukcji lokalnej tkanki tłuszczowej i wygładzenia struktury ciała. Zawartość najwyższego, dopuszczalnego stężenia fosfatydylocholiny, wzbogacona dodatkowo w kwas deoksycholowy gwarantuje szybkie i spektakularne efekty zmniejszania obwodu tkanek. Formuła wzmocniona o L-Karnitynę, przyspieszającą metabolizację uwolnionych kwasów tłuszczowych i optymalizującą działanie terapii. Dzięki zawartości uwodornionej lecytyny i oligopeptydów LipoShoock+ dodatkowo kondycjonuje tkanki, pozostawiając je gładkie, jędrne i widocznie wyszczuplone.

OBSZARY STOSOWANIA
Produkt LipoShoock+ stosujemy w terapii lokalnych akumulacji tłuszczowych w celach lipolitycznych w miejscach takich jak:
– ramiona
– górne i dolne partie brzucha
– uda i pośladki
– okolica kolan
– tkanki po liposukcji chirurgicznej
EFEKTY
• usunięcie nadmiernej tkanki tłuszczowej
• zmniejszanie obwodów ciała
• poprawa jędrności i elastyczności skóry
• lokalne wyszczuplenia
WSKAZANIA DO ZABIEGU
• lipoliza ciała
• zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej
• poprawa konturów ciała
• poprawa napięcia, gęstości i jędrności skóry
• redukcja cellulitu tłuszczowego
• niwelowanie zwiotczeń skórnych
• poprawa metabolizmu lipidów
• zmniejszenie tendencji do odkładania tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegowym
• redukcja tłuszczaków

KOKTAJLE
DO MEZOTERAPII

Pionierska linia koncentratów mezoterapeutycznych, oparta na największych odkryciach naukowych i innowacjach inżynierii biotechnologicznej. Potencjał produktów bazuje na unikatowych formułach opartych na rekordowej ilości peptydów oraz kwasu hialuronowego. Innowacyjne komponenty oraz synergie składnikowe gwarantują niespotykaną skuteczność, wysoki profil bezpieczeństwa oraz szerokie właściwości terapeutyczne.

BRIGHT EYES SOLUTION

Unikalna formuła do walki z oznakami zmęczenia i zasinieniem skóry powiek. Efektywny sposób działania preparatu jest wynikiem synergicznej kombinacji 4 peptydów biomimetycznych i substancji depigmentujących oraz ich oddziaływania na różnych poziomach komórkowych. Unikalne połączenie kwasu hialuronowego i peptydów gwarantuje silne rozjaśnienie i nawilżenie skóry pod oczami oraz efekt świeżego spojrzenia. Koktajl efektywnie eliminuje nagromadzony barwnik krwiopochodny i zmniejsza syntezę melaniny, chroniąc przed ciemnym zabarwieniem skóry. Dzięki zawartości rutyny, kofeiny i hesperydyny preparat stymuluje mikrokrążenie i długotrwale zapobiega efektowi podkrążonych oczu. Bright Eyes poprawia elastyczność skóry i delikatnie wygładza zmarszczki, co wieńczy efekty i zapewnia pełen sukces terapeutyczny.

ACNEOUT

Terapeutyczny kompleks normalizujący dla skór trądzikowych. ACNEOUT to specjalistyczna formuła do walki z łojotokiem i trądzikiem skóry. Efektywny sposób działania preparatu jest wynikiem synergicznej kombinacji substancji silnie seboregulujących i antybakteryjnych. Dzięki zawartości cynku, kwasu salicylowego i mieszaniny peptydów biomimetycznych, koktajl skutecznie zwalcza wykwity skórne i nadmiernie rozwinięta florę bakteryjną oraz aktywnie reguluje pracę gruczołów łojowych. Bogactwo witamin, substancji łagodzących i kwasu hialuronowego pozwala na przywrócenie równowagi hydrolipidowej i prawidłowej odporności skóry. Dzięki zawartości retinolu koncentrat pomaga także w walce z następstwami trądziku, takimi jak przebarwienia czy blizny. Skóra staje się gładka, napięta i pozbawiona wszelkich niedoskonałości.

EYEBAG SOLUTION – BOGATY KOMPLEKS REDUKUJĄCY OBRZĘKI WOKÓŁ OCZU

Drenujący kompleks do redukcji obrzęków wokół oczu. Specjalistyczny preparat do niwelowania obrzęków i torebek tłuszczowych powieki dolnej. Wysoka zawartość peptydów biomimetycznych aktywuje procesy lipolizy, pozwalające na widoczną redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej i worków pod oczami. Dzięki bogatemu składowi drenującemu preparat działa wielokierunkowo, pozwalając odzyskać perfekcyjny wygląd oczu. Wyciąg z karczocha, rozmarynu i kofeiny aktywnie pobudza mikrokrążenie przez co pozytywnie wpływa na retencję wody zapobiegając obrzękom, gromadzeniu się toksyn i zastojom limfatycznym. Zwieńczeniem efektów jest działanie niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego, który poprawia napięcie skóry, redukując jej nadmiar i wiotkość, spowodowaną spadkiem objętości. Dzięki bogatemu składowi preparat działa wielokierunkowo, pozwalając odzyskać perfekcyjny wygląd oczu.

WRINKLEOUT HA+ KOMPLEKS ODMŁADZAJĄCO – POJĘDRNIAJĄCY DLA SKÓR DOJRZAŁYCH

Zaawansowany koncentrat o spektakularnym efekcie odmładzającym, skonstruowany do szybkiej poprawy jędrności i gęstości skóry. Formuła zawiera bogactwo 7 peptydów biomimetycznych wzbogaconych w mieszaniny aminokwasów, minerałów, antyoksydantów oraz niskocząstęczkowy kwas hialuronowy. Dzięki wysokiemu stężeniu kwasu hialuronowego, kompleks działa jak molekularna gąbka – podtrzymuje optymalne nawodnienie skóry i przeciwdziała jej starzeniu. Kompozycja uzupełnia niedobór naturalnie występującego HA wypełniając zmarszczki od wewnątrz i redukując te powstałe w wyniku odwodnienia. Synergiczne działanie z peptydami biomimetycznymi zapewnia natychmiastową poprawę hydrodynamiki i elastyczności skóry. Zawartość heksapeptydu Argireline gwarantuje widoczną redukcję oznak starzenia i odbudowę skóry na poziomie komórkowym. Wrinkleout Ha+ silnie restrukturyzuje i regeneruje matrycę kolagenową skóry, działa przeciwzmarszczkowo, cytostymulacyjnie i antyglikacyjnie, dając niesamowite efekty redukcji zmarszczek i odmłodzenia skóry.

BTX – KOMPLEKS LIFTINGUJĄCO-PRZECIWZMARSZCZKOWY „BOTOX-LIKE”

BTX to koktajl nowej generacji zaprojektowany do walki ze zmarszczkami mimicznymi i objawami starzenia się skóry. Koktajl zawiera wysokostężony, dwumolekularny kwas hialuronowy o działaniu hydratacyjnym oraz silnie wygładzający heksapeptyd Argireliny. Synergiczne połączenie obu komponentów zapobiega formowaniu się nowych zmarszczek ekspresyjnych oraz spłyca i powstrzymuje pogłębianie się już obecnych, dając spektakularny efekt wygładzający. Kompozycja uzupełnia niedobór naturalnie występującego kwasu hialuronowego wypełniając zmarszczki od wewnątrz i redukując te powstałe w wyniku odwodnienia. Działanie „botox-like” polega na relaksacji mięśni i silnym nawilżeniu skóry, dzięki czemu twarz odzyskuje swoje młodzieńcze kontury i widocznie się wygładza. Wyjątkowe właściwości napinająco-wygładzające preparatu stanowią skuteczne rozwiązanie do liftingu skóry i bezpieczną alternatywę dla terapii z użyciem toksyny botulinowej typu A.

HYDRA ROYAL

Hydra Royal to modułowy zabieg stworzony do wielopoziomowej rewitalizacji skóry. Dzięki kilkuetapowej sekwencji zabiegowej kondycjonuje i stymuluje wszystkie warstwy skóry, począwszy od naskórka, a kończąc na głębokich strukturach skórnych.

Innowacyjny stymulator i biorewitalizant na bazie wysokostężonego kwasu hialuronowego do natychmiastowej poprawy nawilżenia, wygładzanie i napięcia skóry. 

WSKAZANIA DO STOSOWANIA HYDRA ROYAL

 • postępujące starzenie i atrofia tkanek
 • liczne zmarszczki i zagniecenia skórne
 • odwodnienie i suchość skóry
 • fotostarzenie i elastoza posłoneczna
 • refreshing ust

– HENNA PUDROWA + GEOMETRIA i ARCHITEKTURA BRWI

Pod koniec roku 2019 mgr. kosmetolog Jagoda Markwant odbyła szkolenie z zakresu architektury i geometrii brwi.

Henna pudrowa to alternatywa dla makijażu permanentnego brwi.

Zapraszamy


WINBACK BEAUTY

Energia Winback to innowacyjny i unikalny prąd o wysokiej częstotliwości, stymulujący naturalne zdolności regeneracyjne skóry.

Rezultaty są widoczne już od pierwszej wizyty i stabilizują się między trzecią,

a piątą sesją. Terapia Winback jest nieinwazyjna i bezbolesna.


EFEKTY NASZYCH ZABIEGÓW Z UŻYCIEM WINBACK BEAUTY

Gabinet Innowacyjnej Kosmetologii w naszym Centrum to miejsce, które powstało z pasji do piękna.

Dokładnie śledzimy światowe trendy, aby stale zapewniać naszym Pacjentom najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze zabiegi. Pracujemy na kosmetykach :

Exuviance, Mesoestetic , Rhonda Allison , EstGen, GenFactor.

Nasz Kosmetolog doradzi w sprawie codziennej pielęgnacji i wyboru zabiegów pozwalających utrzymać promienny wygląd. 

Nasze zabiegi:

– WINBACK BEAUTY –

Energia Winback to innowacyjny i unikalny prąd o wysokiej częstotliwości, stymulujący naturalne zdolności regeneracyjne skóry.

Rezultaty są widoczne już od pierwszej wizyty i stabilizują się między trzecią,

a piątą sesją. Terapia Winback jest nieinwazyjna i bezbolesna.

EstGen  – INŻYNIERIA TKANKOWA –

To jedyne na świecie preparaty specjalistyczne, które oparte są na

innowacyjnej recepturze działające na poziomie komórkowym –

działanie estGen wspomaga wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji

tworzenia się DNA.

Terapia estGen polega na zastosowaniu preparatu podczas mezoterapii

mikroigłowej (mikronakłuwania skóry) rozpoczynając w ten sposób

intensywny proces regeneracyjny.


– DEPILACJA LASEROWA – PrimeLase epilacja lepsza niż inne ! 

Dlaczego?

Po pierwsze : Skuteczność

Ten laser ma najwyższą moc ze wszystkich dostępnych laserów diodowych na rynku. Dzięki temu, błyskawicznie usuwa zarówno ciemne jak i jasne włosy.

Po drugie : Szybkość

Moc lasera sprawia, że zabieg trwa bardzo krótko na przykład okolica bikini 5 minut !

Po trzecie : Bezpieczeństwo

– Energia oddziałuje na skórę równomiernie, co minimalizuje ryzyko oparzeń

I po czwarte : Bezbolesność

Urządzenie chłodzi skórę do 6 C, co w połączeniu z dynamiczną pracą lasera zapewnia komfort pacjentowi

PrimaLase – idealnie gładka skóra w niecały kwadrans !

– MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA –

– MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA – KLAPP –

– PEELINGI –

-PEELING WĘGLOWY –

– GEOMETRIA I ARCHITEKTURA BRWI – HENNA PUDROWA,


– Terapia światłem LED (Light Emitting Diode)

Terapia światłem LED jest bardzo skuteczną metodą o szerokim zastosowaniu w kosmetologii i medycynie estetycznej. Fototerapia światłem LED poprawia ukrwienie i funkcjonowanie komórek skóry, przywracając jej młodzieńczy, jednolity i wypoczęty wygląd.

Fototerapia LED jest zabiegiem nieinwazyjnym, nie powoduje uszkodzeń termicznych. Diodowe głowice LED (Light Emitting Diode) emitują energię świetlną w postaci światła o różnych kolorach, które odpowiadają falom świetlnym o określonej długości.

Wskazania

 • odmładzanie skóry – znakomity efekt ujędrnienia, poprawienia faktury, kolorytu skóry, zmniejszenia ilości zmarszczek, poprawa owalu twarzy
 • przeciwdziałanie i opóźnianie pojawiania się oznak starzenia (profilaktyka anti-aging, poprawa kondycji skóry)
 • płytkie przebarwienia, zaburzenia pigmentacji
 • utrata witalności
 • redukcja blizn, rozstępów (wspomagająco)
 • wyrównanie powierzchni skóry, redukcja nierówności
 • leczenie trądziku pospolitego
 • leczenie trądziku różowatego
 • leczenie stanów zapalnych skóry
 • obkurczanie rozszerzonych naczynek krwionośnych
 • wspomagająco po zabiegach laseroterapii i medycyny estetycznej

Korzyści

 • brak ryzyka wystąpienia niepożądanych efektów ubocznych
 • brak ograniczeń, jeśli chodzi o fototyp skóry, możliwość wykonywania zabiegów o każdej porze roku
 • po zabiegu pacjent od razu wraca do aktywnego trybu życia
 • zabiegi są szybkie, efektywne i bezbolesne

Przeciwwskazania 

 • procesy nowotworowe skóry
 • opryszczka
 • ciąża

Nasz gabinet to przyjazne i bezpieczne miejsce zapewniające komfort, dyskrecję i najwyższe standardy opieki zabiegowej.